Perėjimas prie naujo ėdalo

Sužinoję, kiek daug sveikų maistinių medžiagų yra naujame sausame ėdale šunims "Pedigree", be abejo, panorėsite jį kuo greičiau pasiūlyti savo šuniui. Tačiau staigus maitinimosi įpročių keitimas gali pakenkti šuniui. Todėl pereinamasis laikotarpis turėtų trukti maždaug savaitę. Kad perėjimas būtų tolygus ir malonus, reikėtų laikytis šių paprastų žingsnių.

1-2 DIENA

Ką daryti
Pratinkite savo šunį prie naujo ėdalo palaipsniui didindami kiekius. Pirmas dvi dienas duokite jam maždaug 75% seno ir 25% naujo ėdalo. Neduokite jų atskirai, o sumaišykite.

Patarimas
Pateikti procentai ir dienų skaičius yra apytikriai. Jei jūsų šuns pilvas jautrus, "pereinamieji kiekiai" gali būti kitokie. Jei pastebėsite, kad šuns virškinimas sutriko arba išmatos yra skystos, naujo ėdalo duokite mažiau dar porą dienų prieš tai, kai pradėsite didinti kiekį.

3-4 DIENA

Ką daryti
Jei pirmos dvi pereinamosios dienos praėjo sėkmingai, galite sumaišyti 50% naujo ir 50% seno ėdalo.

Patarimas
Visada įsitikinkite, kad duodate savo šuniui tokį maisto kiekį, kuris atitinka šuns dydį ir svorį. Informaciją rasite ant ėdalo šunims "Pedigree" pakuotės. Peršėrimas yra pagrindinė šunų viršsvorio priežastis, taigi nuolat laikykitės nurodymų ir sverkite savo šunį, kad jis gautų reikiamą kalorijų kiekį – ir nė gramo daugiau.

5-6 DIENA

Ką daryti
Dabar duokite savo šuniui 75% naujo ir 25% seno ėdalo. Visą laiką stebėkite, kad perėjimas vyktų tolygiai ir šuns virškinimas būtų tvarkoj.

Patarimas
Jei Jūsų namuose yra keli šunys, tačiau ketinate pereinamąjį laikotarpį taikyti tik vienam, šerkite šunis atskirose patalpose. Tuojau, kai šunys baigs ėsti, ištuštinkite jų šėrimo indelius. Tada galėsite būti tikras, kad šunys suės tik jiems skirtą ėdalą.

7 DIENA IR TOLIAU

Ką daryti
Dabar reikėtų duoti 100% naują ėdalą. Tai reiškia, kad senas ėdalas dabar jau iš tiesų yra senas.

Kas toliau?
Dabar, kai Jūsų šuo mėgaujasi savo nauju ėdalu, nenustebkite, kad praėjus kelioms savaitėms pastebėsite teigiamus pokyčius. Pavyzdžiui, šuns kailis labiau blizga, o išmatų kokybė pagerėjo.

 

 

Jūsų šuo vertas geriausio maisto
Jūsų šuo vertas geriausio maisto
Šunų kramtalai „Dentastix“
Šunų kramtalai „Dentastix“
Ėdalas šunims „Pedigree“
Ėdalas šunims „Pedigree“
Klausimai ir atsiliepimai
Klausimai ir atsiliepimai