Ėdalas: energija augimui ir žaidimams

Mažas žaisti mėgstantis šuniukas turi galybę energijos, todėl reikia būti labai atsargiems jį šeriant. Per pirmuosius dvejus metus(priklausomai nuo veislės) šuniukui reikia energijos ne tik žaidimams, bet ir augimui. Pirmosiomis gyvenimo savaitėmis šuniukas minta motinos pienu. Vėliau kokybiška šuniuko mityba tampa Jūsų užduotimi.

Šuniukui reikia tokių pačių maistinių medžiagų kaip ir suaugusiam šuniui, bet didesnio kiekio. Maistinių medžiagų kiekį reikia atidžiai kontroliuoti, kadangi šuniuko skrandis dar ne visai išsivystė ir negali taip gerai virškinti ėdalo kaip suaugusio šuns.

Porcijos

Porcijos dydis priklauso nuo amžiaus, veislės, aktyvumo ir šuniuko charakterio. Kiekvienas šuniukas yra individualus ir jam gali reikėti daugiau ar mažiau ėdalo už siūlomą kiekį. Nepamirškite, kad šunys mėgsta skanų ėdalą, taigi šuniukui derėtų duoti ir sausą, ir šlapią ėdalą.

Maitinimo grafikas

Pagal nykščio taisyklę šuniukui reikia tiek ėdalo, kiek jis suėda vienu kartu ; ėdalą reikia padalinti į panašaus dydžio porcijas ir siūlyti visą dieną. Duokite šuniukui ėdalo keturis kartus per dieną iki 3 mėnesių amžiaus ir tris kartus per dieną iki 6 mėnesių amžiaus. Vėliau šuniuką reikia šerti du kartus per dieną. Palikite šuniuką 30 minučių suėsti savo ėdalą. Likusį ėdalą pašalinkite. Kiekvieną kartą duokite tik šviežią ėdalą ir įsitikinkite, kad visada yra padėtas indelis su šviežiu vandeniu.

Perėjimas prie ėdalo suaugusiems šunims

Kada reikėtų pereiti nuo ėdalo šuniukams prie ėdalo suaugusiems šunims? Apskritai, šunytį galima šerti Pedigree® Junior visu augimo laikotarpiu. Pereiti prie ėdalo suaugusiems šunims reikėtų palaipsniui, šuniukui augant. Priklausomai nuo veislės tai daryti reikėtų nuo devynių mėnesių iki dvejų metų.

Jūsų šuo vertas geriausio maisto
Jūsų šuo vertas geriausio maisto
Šunų kramtalai „Dentastix“
Šunų kramtalai „Dentastix“
Ėdalas šunims „Pedigree“
Ėdalas šunims „Pedigree“
Klausimai ir atsiliepimai
Klausimai ir atsiliepimai