Sveikata

Šuniuką derėtų parodyti veterinarui iš pat pradžių. Tai pirmoji ir svarbiausia rūpinimosi Jūsų šuniuko gerove ir sveikata dalis. Po apsilankymo pas veterinarą galite pradėti rūpintis šuniuko gerove namie.

Pirmoji šuniuko apžiūra

Pirmojo apsilankymo metu veterinaras nuodugniai apžiūrės Jūsų šuniuką ir sudarys skiepijimo grafiką. Dauguma skiepų padaromi šuniukams iki keturių mėnesių amžiaus. Svarbu: kol šuniukas negavo visų skiepų, jis gali užsikrėsti sunkiomis gyvybei pavojingomis ligomis; iki to laiko nereikėtų šuniuko leisti prie kitų šunų.

Šuniuko sveikatos būklės apžiūra namie

Kai Jūsų šuniukas jau paskiepytas, turėtumėte atlikti prevencines sveikatos būklės apžiūras namie. Tai gali padėti laiku nustatyti problemas ir Jūs suspėsite nugabenti savo šunį pas veterinarą.

Stebėkite, ar neatsiras neįprastų paraudimų, skausmo požymių, išskyrų ar kvapo. Apžiūrėkite šuniuko nasrus ir dantis, kad pasiruoštumėte būsimoms dantų apžiūroms. Atidžiai apžiūrėkite akis, ausų vidų ir odą keliose vietose. Sugaišdami visai nedaug laiko galite išvengti rimtų sveikatos problemų ateityje.

 

Jūsų šuo vertas geriausio maisto
Jūsų šuo vertas geriausio maisto
Šunų kramtalai „Dentastix“
Šunų kramtalai „Dentastix“
Ėdalas šunims „Pedigree“
Ėdalas šunims „Pedigree“
Klausimai ir atsiliepimai
Klausimai ir atsiliepimai