Šuns gyvenimas

Jūsų šuo turi savo požiūrį į gyvenimą. Jam svarbiausi yra instinktai, todėl Jūsų taisyklės šuniui atrodo beprasmės. Tačiau jei ketinate gyventi kartu, abiem reikia suprasti vienas kitą. Gera pradžia – suprasti, kas verda jo galvoje. Taigi, šuniškos taisyklės...

Skaityti daugiau ›

Atsakingas savininkas

Jūsų šuo gali būti puikus kompanionas, tačiau būti šuns savininku reiškia tam tikrą atsakomybę ir prieš šunį, ir prieš visuomenę. Pagrindinės elgesio taisyklės yra maždaug tokios pačios.

Skaityti daugiau ›

Žaidimai ir mankšta

Kas gali atsispirti žaidžiančiam šuniukui? Šuniukai, kaip ir vaikai, mėgsta žaisti. Ar žinote, kad jiems reikia reguliariai mankštintis? Žaidimai padeda šuniukams išlikti budriems, o mankšta stiprina jų fizinę būklę, saugo nuo antsvorio bei tam tikro neigiamo elgesio.

Skaityti daugiau ›

Jaunas, nerūpestingas ir kvailas

Augantis šuniukas turi išmokti tam tikrų įgūdžių ir elgesio, kad taptų tikru šeimos nariu. Dresiravimo sąvoka gali skambėti baisiai, tačiau iš tiesų tai gali būti smagus užsiėmimas. Šuniukui patiks Jūsų dėmesys ir iššūkiai!

Skaityti daugiau ›

Nuolatinis lojimas

Jūsų šuo gali pasigirti visu lojimo repertuaru, turinčiu iki 40 reikšmių. Vis dėlto tikriausiai Jūs nelabai jaučiate skirtumą tarp „amtelėjimo ir staugimo” ir „trijų suniurnėjimų ir inkštimo”, kai šis nesiliaujamas triukšmas varo Jus iš proto?

Skaityti daugiau ›

Patarimai dėl šunų priežiūros

Svarbu reguliariai prižiūrėti šunį, kad jis atrodytų ir jaustųsi gerai. Tai taip pat yra veikla, kurios metu gali užsimegzti ypatingas ryšys tarp šuns ir jo šeimininko bei gera galimybė patikrinti, ar šuns kailis ir oda yra sveiki ir be parazitų.

Skaityti daugiau ›

Sveikata

Šuniuką derėtų parodyti veterinarui iš pat pradžių. Tai pirmoji ir svarbiausia rūpinimosi Jūsų šuniuko gerove ir sveikata dalis. Po apsilankymo pas veterinarą galite pradėti rūpintis šuniuko gerove namie.

Skaityti daugiau ›

Ėdalas: energija augimui ir žaidimams

Mažas žaisti mėgstantis šuniukas turi galybę energijos, todėl reikia būti labai atsargiems jį šeriant. Per pirmuosius dvejus metus(priklausomai nuo veislės) šuniukui reikia energijos ne tik žaidimams, bet ir augimui. Pirmosiomis gyvenimo savaitėmis šuniukas minta motinos pienu. Vėliau kokybiška šuniuko mityba tampa Jūsų užduotimi.

Skaityti daugiau ›
Jūsų šuo vertas geriausio maisto
Jūsų šuo vertas geriausio maisto
Šunų kramtalai „Dentastix“
Šunų kramtalai „Dentastix“
Ėdalas šunims „Pedigree“
Ėdalas šunims „Pedigree“
Klausimai ir atsiliepimai
Klausimai ir atsiliepimai