Sausas ėdalas "Pedigree®"

Mes, dirbantys "Pedigree", manome, kad kiekvienas šuo vertas visaverčio maisto, leidžiančio šuniui būti sveiku ir laimingu visą gyvenimą. Remdamiesi daugelio metų patirtimi šunų specialistai teigia, kad šuns sveikatai yra svarbūs keturi dalykai: geras virškinimas, gera odos ir kailio būklė, stipri imuninė sistema ir tinkama nasrų ertmės higiena. Todėl naujo ėdalo šunims "Pedigree Vital Protection" gamintojai skiria dėmesį visiems keturiems šunų sveikatos aspektams. Naujas ėdalas šunims "Pedigree Vital Protection" leis jūsų šuniui būti sveikam, pradedant drėgna nosimi ir baigiant vizginama uodega.

NASRŲ ERTMĖS HIGIENA
Kiekvienas šuo vertas, kad jo nasrų ertmė būtų sveika ir leistų jam jaustis laimingu. Kadangi šunų gyvenimo gerovė priklauso nuo jų nasrų ertmės būklės, o dantų ir dantenų sveikata yra labai svarbi, sukūrėme kramtomuosius skanėstus, kurie padeda šuniui išvalyti dantis ir turėti sveikas dantenas.
VIRŠKINIMAS
Kiekvienas šuo vertas, kad jo virškinimas būtų geras. Ne tik žmonėms, bet ir šunims reikia subalansuoto, ląstelienos turinčio maisto. Patobulinto tirpios ir netirpios ląstelienos mišinio dėka naujas sausas ėdalas "Pedigree" padeda geriau virškinti ir optimaliai įsisavinti maistines medžiagas.
ODA IR KAILIS
Kiekvienas šuo vertas, kad jo išvaizda ir savijauta atspindėtų gerą sveikatą. Į mūsų receptų sudėtį yra įtrauktas saulėgrąžų aliejus ir cinkas, akivaizdžiai maitinantis jūsų šuns odą ir kailį.
IMUNITETAS
Kiekvienam šuniui šiek tiek reikia papildomos apsaugos. Šunys mėgsta šniukštinėti aplink, todėl apsauga ir stiprumas turi eiti iš vidaus, t. y. reikia stipraus imuniteto. Nauji sausi ėdalai "Pedigree" turi antioksidanto vitamino E ir mineralinių medžiagų, kurios padeda šunį apsaugoti iš vidaus.


 

Jūsų šuo vertas geriausio maisto
Jūsų šuo vertas geriausio maisto
Šunų kramtalai „Dentastix“
Šunų kramtalai „Dentastix“
Ėdalas šunims „Pedigree“
Ėdalas šunims „Pedigree“
Klausimai ir atsiliepimai
Klausimai ir atsiliepimai